Poniżej znajdziesz ponad siedem przykładów CV, a także praktyczne wskazówki, które przeprowadzą Cię krok po kroku przez ten proces.

Aby poznać więcej szczegółów, kliknij nazwę interesującego Cię szablonu CV:

Możesz też nauczyć się, jak napisać CV po angielsku lub przeczytać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o CV kierowane na brytyjski rynek pracy.

1. Magazynier – wzór CV w j. angielskim

Przykładowy szablon CV magazyniera w języku angielskim zawiera duży nagłówek, w którym należy zawrzeć swoje imię, przekonywujące wprowadzenie do CV oraz dwie pozycje obejmujące doświadczenie zawodowe.

Pobierz to CV

Dlaczego to dobry przykład CV po angielsku?

Załączony angielski szablon CV magazyniera podkreśla osiągnięcia zawodowe kandydata, podając konkretne przykłady procentowe na to, jak skutecznie zreorganizował procesy logistyczne w firmie i znacząco skrócił system raportowania (np. ”zwiększenie wydajności operacyjnej o 45% dzięki reorganizacji systemu inwentaryzacji”).

Dodatkowo, wyniki egzaminu maturalnego oraz uzyskanie tytułu licencjata są przedstawione w sposób odzwierciedlający brytyjski system edukacyjny (np. ocena z egzaminu licencjackiego 4.5 została podana razem z jej angielskim ekwiwalentem 2:1), dzięki czemu każdy pracodawca z Wielkiej Brytanii może z łatwością porównać kwalifikacje tego aplikanta z kandydaturami lokalnymi.

2. Inżynier budownictwa – przykładowe CV po angielsku

To przykładowe CV inżyniera budownictwa wyróżnia się dzięki unikalnej oprawie graficznej w formie tabeli zawierającej dane kontaktowe, dzięki czemu rekruter może się szybko skontaktować z kandydatem.

Pobierz to CV

Dlaczego to dobry przykład CV po angielsku?

Charakterystyczną cechą tego wzoru CV jest udostępnienie numeru telefonu w międzynarodowym formacie (+48…), co umożliwia pracodawcom szybki i bezproblemowy kontakt z kandydatką. Dodatkowo, w CV zadbano o wyjaśnienie, w jaki sposób polskie świadectwo maturalne odpowiada kwalifikacjom w brytyjskim systemie edukacyjnym, co ułatwia rekruterom zrozumienie poziomu wykształcenia kandydatki.

W szablonie zawarto też informacje dotyczące certyfikatu z języka angielskiego, co w sposób przekonywujący potwierdza wysoki poziom umiejętności w tym zakresie, tak istotny dla potencjalnych pracodawców.

3. Sprzątacz – przykład CV po angielsku

Przykład angielskiego CV sprzątacza w atrakcyjnym graficznie kolorze niebieskim wykorzystuje format dwukolumnowy, który pozwala dobrze zorganizować sekcje w CV i ułatwia pracodawcom znalezienie interesujących ich informacji.

Pobierz to CV

Dlaczego to dobry przykład CV w j. angielskim?

Prezentowany wzór CV przyciąga uwagę pracodawców atrakcyjnym designem. Zarówno format, jak i subtelna błękitna kolorystyka wyróżniają to angielskie CV, co zwiększa szanse na zauważenie tego aplikanta przez dział kadr. Warto tu wspomnieć, że wykorzystywanie stonowanych kolorów, takich jak zieleń, niebieski czy fiolet w brytyjskim CV jest zgodne z lokalnymi standardami i podkreśla profesjonalizm kandydata.

Dodatkowo, ten przykład CV korzysta ze skali CEFR w celu określenia poziomu znajomości języka angielskiego kandydata. Ten uznawany w całej Europie standard ułatwia pracodawcom w Wielkiej Brytanii ocenę umiejętności językowych aplikanta, ponieważ CEFR jest powszechnie stosowanym w Europie systemem.

4. Niania – szablon CV w języku angielskim

Przykładowy szablon CV niani w języku angielskim, wykorzystuje subtelną zieloną kolorystykę i zapewnia dużo miejsca na umiejętności, doświadczenie i certyfikaty.

Pobierz to CV

Dlaczego to dobry przykład CV po angielsku?

Wzór CV niani wyróżnia się uwzględnieniem certyfikatów związanych z opieką nad dziećmi. Dodanie tego typu dokumentów potwierdzających kwalifikacje kandydatki stanowi mocny punkt przedłożonego CV, a także dowód na profesjonalne przygotowanie do pracy z dziećmi.

Ponadto, w tym wzorze CV znajduje się również sekcja poświęcona zainteresowaniom i hobby, które idealnie pasują do stanowiska pracy kandydatki. Na przykład, zainteresowanie grami planszowymi (lalkarstwem) stanowi doskonałe uzupełnienie CV dla opiekunki do dzieci, ponieważ świadczy o pasji w kierunku zajęć, które dostarczają dzieciom rozrywki. To sprawia, że kandydatka ma szansę wyróżnić się wśród na tle innych, prezentując nie tylko odpowiednie kwalifikacje, ale także zaangażowanie w zajęcia, które przynoszą dzieciom radość.

5. Mechanik (właściciel firmy) – wzór CV po angielsku

Angielski wzór CV mechanika, utrzymany w ciekawym fioletowym odcieniu, zawiera też obszerne sekcje w kolorze białym dla wyraźnej prezentacji treści.

Pobierz to CV

Dlaczego to dobry przykład CV po angielsku?

W tym wzorze CV warto zauważyć, że mimo, że kandydatka na stanowisko mechanika pracuje obecnie w Polsce, w swojej aplikacji podkreśla znaczącą rolę, jaką pełniła w Szkocji, co potwierdza jej wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobyte za granicą. Ta cenna informacja pozwala potencjalnym brytyjskim pracodawcom docenić fakt, że kandydatka jest dobrze zaznajomiona z rynkiem pracy w Wielkiej Brytanii i ma doświadczenie w pracy na tym terenie.

Dodatkowo, umiejętne użycie terminologii charakterystycznej dla Wielkiej Brytanii, takiej jak “MOT test” (przegląd okresowy, któremu właściciele samochodów są zobowiązani poddawać swoje pojazdy raz w roku) świadczy o zdolności kandydatki do dostosowania się do miejscowych realiów, jak również o znajomości brytyjskich regulacji. W ten sposób CV jest dostosowane do oczekiwań pracodawców z kraju, do którego skierowana jest ta aplikacja.

6. Asystent kuchenny – przykładowe CV po angielsku

Przykładowe CV po angielsku asystenta kuchennego w kolorze koralowym obejmuje wiele wpisów prezentujących bogate doświadczenie zawodowe kandydata.

Pobierz to CV

Dlaczego to dobry przykład CV po angielsku?

Szablon CV asystenta kuchennego eksponuje bogate doświadczenie zawodowe, zaprezentowane na pierwszej stronie dokumentu. Praktyczne umiejętności nabyte w kilku różnych restauracjach w Wielkiej Brytanii są mocną stroną tego CV, tak istotną dla potencjalnych pracodawców. Zestawienie różnych miejsc pracy podkreśla wszechstronność umiejętności zawodowych kandydata oraz jego zdolność do adaptacji w różnych środowiskach pracy.

Ponadto, prezentowany wzór CV dodatkowo dostarcza solidną bazę w zakresie zdobytej w szkole wiedzy cennej dla ścieżki zawodowej kandydata. Ujęcie tu zarówno doświadczenia zawodowego, jak i odpowiedniego wykształcenia czyni to CV atrakcyjnym wyborem dla szerokiego grona pracodawców.

Jak napisać CV w języku angielskim (2 sposoby)

Istnieją dwa sposoby na sporządzenie CV (curriculum vitae) w języku angielskim dla Polaków.

Możesz:

 1. skorzystać z pomocy profesjonalisty, tworząc CV za pomocą internetowego kreatora CV
 2. nauczyć się od podstaw, jak napisać odpowiednie CV po angielsku

Wybór najlepszej metody dla Ciebie zależy od tego, ile masz na to czasu, od Twojej pewności siebie, poziomu znajomości języka angielskiego, a także od tego, czy potrafisz ręcznie formatować CV.

Unikaj bezpośredniego tłumaczenia CV z języka polskiego. Brytyjscy pracodawcy mają inne standardy i oczekiwania niż rekrutujący w Polsce.

W przeciwieństwie do niektórych krajów, w języku angielskim nie istnieje odgórnie ustalony “wzór CV”, więc można (a nawet trzeba) w pełni spersonalizować format swojego CV, a także jego układ i treść, aby jak najlepiej podkreślić w nim swoje kwalifikacje i umiejętności.

1. Skorzystaj z naszego kreatora CV (CV maker)

Wykorzystanie internetowego kreatora CV jest z pewnością najwygodniejszą metodą sporządzenia CV w języku angielskim. Nasz praktyczny internetowy kreator CV automatycznie skonfiguruje układ Twojego CV, korzystając z wybranego przez Ciebie formatu i w razie potrzeby dostosuje nawet rozmiary czcionek.

Jeśli potrafisz posługiwać się angielskim na poziomie komunikatywnym, warto ustawić interfejs kreatora na język angielski.

Dodanie treści do Twojego CV jest niezwykle proste. Wystarczy wybrać wstępnie dodane wypunktowane informacje, takie jak np. Twoje doświadczenie zawodowe oraz umiejętności, upewniając się jednocześnie, że Twoje CV jest poprawne gramatycznie bez względu na poziom znajomości języka angielskiego.

Podsumowując, nasz internetowy kreator CV jest przyjazny dla każdego, nawet początkującego użytkownika. Utworzenie nowego dokumentu za pomocą funkcji “CV maker” powinno zająć Ci zaledwie kilka minut.

2. Napisz CV samodzielnie

To rozwiązanie jest rekomendowane dla osób, które płynnie posługują się językiem angielskim i są w stanie poświęcić trochę więcej czasu na samodzielne opracowanie swojego CV. Nie ulega jednak wątpliwości, tworzenie CV od podstaw zwykle trwa dłużej. Wybierając ten model należy samodzielnie skonfigurować układ graficzny, dodać odpowiednie treści oraz sprawdzić je pod względem merytorycznym. Ponadto warto na koniec poprosić osobę anglojęzyczną o sprawdzenie swojego CV pod kątem poprawności językowej.

Jeśli czujesz, że opracowanie treści CV po angielsku od podstaw i wybór odpowiedniego formatu Cię przerasta, pobierz jeden z naszych wzorów CV dostępnych online. Format szablonów jest już skonfigurowany, w związku z tym Tobie pozostaje skupić się na treściach, które chcesz dodać.

Oto kilka praktycznych wskazówek dla tych, którzy pragną napisać CV samodzielnie:

 • Aby aplikować o pracę w Wielkiej Brytanii zastosuj brytyjską wersję pisowni angielskiej (upewnij się, że Twoje narzędzia do sprawdzania poprawności pisowni są odpowiednio skonfigurowane).
 • Nie dodawaj zdjęcia do swojego CV. W krajach anglojęzycznych nie zaleca się dodawania zdjęć do CV, ponieważ pracodawcy podejmują decyzje o zatrudnieniu na podstawie umiejętności kandydatów, a nie ich wyglądu.
 • Jeśli nie posiadasz lokalnego numeru telefonu, dodaj międzynarodowy kod wyboru kraju przed swoim numerem telefonu (np. +48 dla Polski), aby potencjalni pracodawcy mogli łatwo się z Tobą skontaktować.
 • Nie przekraczaj 2 stron w swoim CV. W Wielkiej Brytanii 2 strony to standard, z wyjątkiem przypadków, gdy kandydat jest wykładowcą uniwersyteckim lub menedżerem wyższego szczebla.
 • Nie podawaj również takich danych w swoim angielskim CV, jak: data urodzenia, narodowość, stan cywilny, wzrost, waga, wyznanie czy też numer identyfikacji podatkowej (National Insurance Number w Wielkiej Brytanii).
 • Nawet jeśli dobrze posługujesz się językiem angielskim, postaraj się poprosić osobę anglojęzyczną o sprawdzenie Twojego CV, ponieważ do treści zawsze mogą wkraść się literówki lub inne drobne błędy.
 • Zadbaj o format. W swoim CV ustaw marginesy o szerokości 2,5 cm i wybierz rozmiar czcionki pomiędzy 10,5 a 12.

Jak napisać CV po angielsku: krok po kroku

Poniżej znajdziesz krótki przewodnik, który pomoże Ci w stworzeniu poszczególnych sekcji Twojego CV w języku angielskim.

1. Zacznij od przyciągającego wzrok nagłówka (imię i nazwisko oraz dane kontaktowe)

Tytuł CV w angielskim CV jest wyróżniony. Ten nagłówek CV posiada przyciągające uwagę błękitne tło.
Warto rozważyć wybór kolorowego nagłówka, jeśli chcesz, aby Twoje CV się wyróżniało na tle innych.

Nagłówek CV zawiera informacje, które pozwalają rekrutującym się z Tobą skontaktować, więc rozmiar czcionki może być tu nieco większy niż w pozostałej części dokumentu. Dodaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu (z kodem kraju, jeśli nie przebywasz w Wielkiej Brytanii, np. +48 dla polskich numerów) oraz adres e-mail, z którego korzystasz w celach zawodowych (np. imię.nazwisko@gmail.com).

Jeśli korzystasz z LinkedIn lub posiadasz profesjonalne portfolio dostępne online, dodaj je również w tej sekcji.

2. Napisz przekonywujące osobiste wprowadzenie do CV

Profil osobisty w angielskim CV wyróżniony czerwonym paskiem tytułu.
Napisz krótkie podsumowanie swoich najważniejszych osiągnięć i kwalifikacji.

Typowe wprowadzenie do CV (CV Statement) znajduje się w górnej części strony angielskiego CV i służy podkreśleniu najważniejszych informacji na Twój temat w miejscu, które potencjalny pracodawca przeczyta w pierwszej kolejności.

W tej sekcji należy wymienić odpowiadające danej roli umiejętności, kwalifikacje i osiągnięcia, aby przekonać menedżera ds. rekrutacji, że jesteś odpowiednim kandydatem na dane stanowisko.

W pierwszej kolejności najlepiej zapoznać się z interesującym Cię ogłoszeniem o pracę i zastanowić się na tym, jakie kwalifikacje i dokonania są wymagane na dane stanowisko. Następnie w oparciu o zgromadzone informacje należy napisać swoje wprowadzenie. CV Statement w Wielkiej Brytanii nie musi być długie — wystarczy 3 do 4 zdań, aby przekazać najważniejsze informacje przekonujące do swojej kandydatury.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz pomocy w napisaniu takiego wprowadzenia, zerknij na przykłady osobistego wprowadzenia do CV napisane przez naszych ekspertów. Nasz przewodnik w języku angielskim skutecznie pomoże Ci w tym zadaniu – wystarczy, że skopiujesz i dodasz do swojego CV jeden z odpowiadających Ci przykładów.

Sugerujemy pisanie wprowadzenia do CV na samym końcu. W ten sposób możesz spojrzeć na swoje CV całościowo, co pomoże Ci zdecydować, jakie są Twoje największe osiągnięcia i umiejętności.

3. Opisz swoje doświadczenie zawodowe, wykorzystując konkretnie osiągnięcia i dane numeryczne

Trzypunktowy wpis do historii zawodowej w angielskim CV.
Dodaj trzy, maksymalnie cztery wypunktowania pod każdym wpisem doświadczenia zawodowego.

Warto wspomnieć, że w typowym CV po angielsku nie musisz podawać wszystkich poprzednich stanowisk pracy. Możesz opuścić takie, które nie są istotne z punktu widzenia pracy, o którą się ubiegasz (np. praca wakacyjna w charakterze baristy, jeśli jesteś teraz grafikiem komputerowym), zwłaszcza jeśli dysponujesz ograniczonym miejscem. Pamiętaj, że Twoje CV nie powinno przekraczać dwóch stron.

Każde doświadczenie zawodowe, które podajesz w swoim CV po angielsku, powinno obejmować:

 • nazwę firmy
 • lokalizację Twojego miejsca pracy (nazwę miejscowości oraz kraju, jeśli pracowałeś wcześniej poza Wielką Brytanią lub Irlandią)
 • nazwę Twojego stanowiska pracy
 • daty rozpoczęcia i zakończenia zatrudnienia na danym stanowisku.

Następnie dodaj 3 lub 4 dodatkowe wypunktowania, które przedstawią niektóre z Twoich głównych osiągnięć lub konkretnych obowiązków podczas pracy na danym stanowisku. Możesz na przykład podkreślić w swoim CV uzyskany awans zawodowy i podać przykłady tego, w jaki sposób pomogłeś swojemu pracodawcy osiągnąć określone cele.

W szczegółach swojej historii zawodowej warto poprzeć swoje dokonania wykorzystując dane numeryczne. W ten sposób przekonująco przedstawisz swoje zasługi dla poprzednich pracodawców.

Oto przykłady:

“Dokonywałam tłumaczenia z języka polskiego na angielski ponad 30 dokumentów tygodniowo.”

“Odbierałem średnio 47 połączeń telefonicznych dziennie i rozwiązywałem problemy dzwoniących do firmy z 95% wskaźnikiem satysfakcji.”

4. Przedstaw swoje wykształcenie

Sekcja wykształcenia w angielskim CV prezentuje najwyższe uzyskane przez kandydata kwalifikacje.

Sekcja wykształcenia w angielskim CV prezentuje najwyższe uzyskane przez kandydata kwalifikacje.
Dodaj swoje kwalifikacje, tytuły, oceny, daty oraz nazwy instytucji.

Standardowe CV po angielsku obejmuje szczegółowe informacje na temat wykształcenia (Education section), które uwzględniają wykształcenie średnie i wyższe kandydata. Warto uwzględnić swoje wyniki z egzaminu maturalnego, nazwy zdawanych przedmiotów, a także uzyskane tytuły z uczelni wyższych.

Aby ułatwić zrozumienie przez angielskich pracodawców ocen i tytułów zdobytych w Polsce, warto podać w swoim CV lokalny ekwiwalent swojego wykształcenia. Najlepiej więc znaleźć odpowiednik swojego wyniku maturalnego oraz dyplomu ukończenia uczelni wyższej, aby brytyjski dział kadr mógł zrozumieć Twoje kwalifikacje naukowe.

Najwyższe uzyskane przez Ciebie kwalifikacje powinny znajdować się u szczytu sekcji poświęconej wykształceniu. W zależności od poziomu wykształcenia, najpierw podajemy tytuł doktora, a następnie stopnie magisterskie, a po nich licencjackie. Należy podać uzyskaną ocenę (ewentualnie z jej brytyjskim odpowiednikiem), oraz nazwę i lokalizację ukończonej uczelni.

Dla przykładu kandydat, który zdobył tytuł licencjata na kierunku Zarządzania Biznesem z wynikiem 4.5, opisał uzyskany tytuł naukowy w CV po angielsku w sposób następujący:

W jaki sposób ująć dyplom ukończenia liceum lub technikum w CV po angielsku?

Jeśli nie posiadasz dyplomu ukończenia studiów wyższych, zawrzyj w swoim CV najwyższy uzyskany dyplom ukończenia szkoły średniej wraz z informacją, że w Polsce jest on równoważny egzaminom A-Levels przeprowadzanym w Wielkiej Brytanii. Warto zapoznać się z brytyjskim systemem edukacyjnym, aby odpowiednio “przeliczyć” swój wynik świadectwa dojrzałości według standardów obowiązujących na Wyspach.

Dla przykładu kandydat, który zdał egzamin maturalny z wynikiem 3+ oraz 4, wybierając fizykę oraz informatykę jako przedmioty dodatkowe, opisał uzyskany wynik w CV po angielsku w sposób następujący:

5. Dodaj listę Twoich umiejętności zawodowych

Sekcja umiejętności w angielskim CV z czterema wypunktowaniami.
Dodaj umiejętności, które są wymagane w ogłoszeniu o pracę.

Sekcja umiejętności w typowym angielskim CV (“Skills section”) to lista Twoich najcenniejszych i wyróżniających Cię umiejętności. Warto więcej ująć w tej sekcji wszystkie Twoje talenty, które odpowiadają wymaganiom przedstawionym w ogłoszeniu o pracę (pod warunkiem, że je posiadasz).

Ta istotna sekcja powinna być poświęcona Twoim umiejętnościom technicznym – nabytym umiejętnościom, które są niezbędne do wykonywania pracy na danym stanowisku. Należy je tu zebrać, aby pokazać pracodawcom, że jesteś w stanie skutecznie wykonać zadania w ramach pracy, o którą się ubiegasz.

6. Wymień swoje hobby i zainteresowania

Sekcja hobby i zainteresowań w angielskim CV przedstawia trzy rodzaje hobby i zainteresowań kandydata.
Podkreśl zainteresowania, które są powiązane z pracą, o którą aplikujesz.

W przeciwieństwie do wielu innych krajów, w brytyjskim CV podawanie informacji o swoich hobby i zainteresowaniach jest bardzo powszechne. Warto jednak, byujęte tu przykłady dodatkowo pokazywały menedżerowi ds. rekrutacji, że posiadasz umiejętności i zdolności wymagane na dane stanowisko.

Na przykład, jeśli ubiegasz się o rolę ratownika w centrum wypoczynkowym, warto dodać do sekcji zainteresowań swojego CV po angielsku, takie hobby jak “pływanie”, “sport” i “ćwiczenia fizyczne”, aby podkreślić, że również w czasie wolnym skupiasz się na doskonaleniu przydatnych w pracy umiejętności.

Pracodawcy w Wielkiej Brytanii oczekują, że wraz z CV otrzymają od kandydatów na dane stanowisko także list motywacyjny. Sprawdź, jak napisać przekonywujący list motywacyjny w zakładce przykłady listów motywacyjnych z Twojej branży. Udanego poszukiwania pracy!

Najczęściej zadawane pytania dotyczące pisania CV

Oto odpowiedzi na niektóre często zadawane pytania dotyczące pisania CV:

1. Czy do CV skierowanego na brytyjski rynek pracy należy dodać zdjęcie?

Nie, w Wielkiej Brytanii do CV nie załącza się swojego zdjęcia, chyba że ubiegasz się o pracę w modelingu lub branży aktorskiej. Dodanie swojego wizerunku do CV może zmniejszyć Twoje szanse na zatrudnienie.

Brytyjskie firmy niechętnie zatrudniają kandydatów ze zdjęciem twarzy w CV z obawy przed oskarżeniem o wybór danego aplikanta ze względu na określone pochodzenie etniczne, płeć lub wygląd.

2. Jak wspomnieć w angielskim CV, że nadal jestem zatrudniony i aktywny zawodowo?

Jeżeli chcesz podkreślić, że nadal jesteś zatrudniony i pracujesz w swojej obecnej roli, najlepiej umieścić tę informację w sekcji dotyczącej doświadczenia zawodowego (Work History section). Jednak możesz również o tym krótko wspomnieć w sekcji wprowadzenia do CV (Personal Statement section), zwłaszcza jeśli to doświadczenie zawodowe jest istotne dla stanowiska, na które aplikujesz.

We wpisie na ten temat należy podać w jakiej firmie i na jakim stanowisku pracujesz, a także opisać krótko swoje najważniejsze obowiązki. Pamiętaj, aby podać początkową datę zatrudnienia, aby rekruter mógł zobaczyć, jak długo pełnisz obecną rolę.

3. W jaki sposób określić stopień znajomości języka w angielskim CV?

W angielskim CV, stopień znajomości języka angielskiego określa się zazwyczaj przy użyciu międzynarodowo uznawanej skali CEFR (Common European Framework of Reference for Languages). Określając swój poziom znajomości języka należy wybrać jeden z poziomów opisanych poniżej:

 • Beginner (poziom początkujący)
 • Elementary (poziom podstawowy)
 • Pre-intermediate (poziom średnio zaawansowany niższy)
 • Intermediate (poziom średnio zaawansowany)
 • Upper-Intermediate (poziom średnio zaawansowany wyższy)
 • Advanced (poziom zaawansowany)

Zastosowanie międzynarodowo uznanej skali CEFR ma kluczowe znaczenie, ponieważ ułatwia rekruterom z Wielkiej Brytanii zrozumienie poziomu Twoich umiejętności językowych. Jeśli udało Ci się uzyskać certyfikat językowy, koniecznie uwzględnij go w sekcji poświęconej wykształceniu, aby podkreślić swoje osiągnięcia w tym zakresie.

4. Jak napisać po angielsku w CV, że nadal studiuję?

W CV w języku angielskim, jeśli nadal studiujesz, należy to uwzględnić w sekcji dotyczącej wykształcenia (Education section) w sposób następujący:

Aktualne Studia (Current Studies):

Przykład 1: “Currently pursuing Master’s studies at Faculty of Engineering Management at Politechnika Poznańska, expected graduation in June 2024.”

Przykład 2: “Expected graduation from Uniwersytet Gdański in September 2025 with a BA in Philosophy.”

Informacje te pozwolą rekruterowi zrozumieć, że jesteś obecnie studentem i być może poszukujesz stażu po studiach. Warto też podać spodziewaną datę ukończenia studiów.

5. Jak napisać CV i list motywacyjny po angielsku?

Warto skorzystać z udostępnionego przez nas kreatora listu motywacyjnego (cover letter builder) z angielskim interfejsem, który pozwoli Ci szybko utworzyć profesjonalne CV skierowane na brytyjski rynek pracy.

6. Jak wygląda dobre CV po angielsku w 2024 roku?

Oto jak wygląda dobre CV w 2024 roku:

 Przykładowy szablon CV po angielsku w odcieniach zieleni pracownika handlu detalicznego prezentuje, jak powinno wyglądać profesjonalne CV skierowane na brytyjski rynek pracy w 2024 roku.
Pobierz przykładowe CV w języku angielskim.
Sam Johns headshot
Written by

Samuel Johns

Samuel Johns is a Certified Professional Resume Writer (CPRW) and senior career counsellor on the CV Genius team, with almost 5 years of experience in the career space. He has helped countless job hunters craft high-quality CVs and cover letters, exceed expectations at interviews, and obtain their dream jobs. Born and raised in County Durham in the beautiful North East of England, he graduated with a BA (Hons) in French Language and Literature from the University of Bristol in 2013 and has worked in Newcastle-upon-Tyne, London, Paris, and Taipei as a French–English translator. He’s determined to use his native English and fluent French skills to help UK and French candidates get the jobs they deserve. In addition to the British and French versions of CV Genius, Samuel’s job-hunt advice has been published on numerous websites, including Careers.org, the University of Warwick, the Enterprisers Project, and HR.com. If you’d like to collaborate, please reach out to Samuel through LinkedIn. Please note, we don’t accept guest posts and won’t reply to such requests.